REKLAM SEKTÖRÜNDE BÜYÜK YENİLİK (reklamsepetincom)

Yayın

REKLAM SEKTÖRÜNDE BÜYÜK YENİLİK (reklamsepetincom)

Reklam sektöründe üretici ve tüketiciyi bir araya getirmeyi hedefleyen “Reklam Sepetin”(www.reklamsepetin.com) Reklam ihtiyacı olan İşletmeler, Markalar, Topluluklar veya Kişiler ile sektörde önde gelen ve fiyat konusunda da en uygun fiyatlarla en iyi hizmeti sunan üretici ve freelancer’ları bir araya getirerek reklam ihtiyacı olan herkes için kolay çözümler sunar. Reklam Sepetin , tüketicinin yanı sıra,reklam sektörü için hizmet veren İşletmeler ve Kişiler için de yeni bir satış mecrası olmuştur.

ÜCRETSİZ

Yaklaşık 1.7 Milyon Müşterinin bulunduğu Pazar için, Ürün/Hizmet sergilemek ücretsiz olmasının yanı sıra , yalnız satış için komisyon alan “Reklam Sepetin” bunu da %10 olarak belirlemiştir.

Reklamsepetin.com üzerindeki ürünleriniz için Google Merchant Center, Facebook Katalog ve diğer online reklam hizmetleri ücretsiz olarak verilmektedir.

UYGUN FİYAT

Türkiye geneli firmalar ile anlaşmalar yapılarak. En uygun ve kaliteli üreticiye ulaşıp. Üreticinin üstündeki Tasarım ve Müşteri ilişki yükünü alarak uygun fiyat sunulmasını sağlamaktadır. Bununla birlikte çoğu ürün için anlaşmalı kargo hizmeti sunarak kargo ücretinin girdi çıktı maliyetini düşürmektedir. Örneğin 100₺ olan bir ürün ücreti alınırken %18KDV eklenir. Bu eklenen kargo fiyatını satışa eklendiğinde bu ücretin üzerine %18 KDV bir daha eklenir.

SADECE BASKI DEĞİL

Baskılı ürün ( Kartvizit, Afiş, Broşür vb.)  ihtiyaçları olan müşteriler için en büyük sıkıntı, tasarım dahil hizmetin verilmemesidir. Sektörde önde gelen online baskı merkezlerinde sadece baskı hizmeti verilmekte olmasından dolayı müşterinin tasarım hizmetini profesyonel olmayan yerden almasından kaynaklanan; Renk kayması gibi birçok  problem oluşmaktadır.

Reklam Sepetin, bu problemi çözebilmek için; bünyesinde bulunan tasarımcılar ve freelancer olarak hizmet veren seçili Grafik Tasarımcılar ile birlikte hareket ederek. Profesyonel hizmet sağlamaktadır.

HARİTALAR

Bazı ürün/hizmet grupları dolandırıcılık faaliyetlerinden kaynaklanan mağduriyetleri önlemek için verilmektedir. Örneğin; Haritalar Kayıt en çok dolandırıcılık yapılan alanlardan biridir. Tamamen ücretsiz olmasına rağmen müşterilerin aranıp şu kadar ödeme yapmazsanız Google dan silineceksiniz diyerek yalan yanlış bilgilerle birçok insanı korkutarak dolandıryorlar.Yıllık vb. süreler ile ücretsiz bir hizmeti satmak insanlar için büyük bir mağduriyet yaratmaktadır.

Reklam Sepetin,haritalar konusunda yeni kayıt oluşturma ya da kayıt iyileştirme konusunda hizmet vermektedir.

DİJİTAL REKLAM

Günümüzde her şeyin dijitalleşmesi müşterilerine ulaşmak isteyen işletmelerinde buralarda bulunmasını gerektirir hale geldi. Bu alan belli bir bilgi birikimi ve deneyim gerektirdiği için. İşletmeler ya hiç reklam veremedi ya da çok maliyetlerle az verim aldılar.

Bu alanda hizmet veren firmaların çoğunluğunda açık ücret tarifesi uygulamadığı için bir bilinmezlik oluştu.Reklam Sepetin, hem yeni tanışacaklar için hem de bu alanda reklam vermek isteyen müşteriler için maliyet ve komisyonu şeffaf tutarak Temel, Gelişmiş ve Profesyonel paketler şeklinde hizmet vermeye başladı,Bunun yanı sıra komisyon oranlarını da web site üzerinde belirterek , şeffaf reklamcılığa imza attı. Bunun yanı sıra Paket bitiminde de istatistik veriler müşteriyle paylaşılarak tam anlamıyla şeffaflık oluşturuldu.

 

WEB SİTESİ

Web sitesi tabela gibi her işletme için olmazsa olmazlardandır. Ortalama bir fiyatın belli olmamasının yanı sıra,Reklam sepetin,benzer sitelerden oluşan bu sektöre yenilik getirerek. Kişiye özel tasarım ve şeffaf fiyat politikası uygulamıştır. Hosting, Domain ve SSL hizmetinide web site kurulumuyla birlikte vererek müşterinin yaşayabileceği zorlukların önüne geçmeyi hedeflemiştir.

HEDEFLER

“Yeni ürün/hizmetler ekleyerek ürün/hizmet gamını geliştirmek.Daha çok satıcı ve alıcıya ulaşmak. 2021 Yılı içerisinde Avrupa’dan başlayarak Yurt Dışı satış imkanı oluşturmak. Bu sayede yerli üreticinin ürün ve hizmetlerini yurt dışına satabilmelerini sağlamak. Bununla birlikte üreticiler için gerekli saf malzemeler için de uygun fiyatlı çözümler oluşturarak maliyetlerini düşürmek.”

0
Aiblag 3 ay 0 Cevaplar 223 Görüntülemeler 0

Bir cevap bırak

Gözden geçirmek
Gözden geçirmek